Katram dzīvē pienāk laiks, kad uzrodas vēlme sākt nodarboties ar jaunu brīvā laika pavadīšanas veidu un, iespējams, ka tieši tādēļ šobrīd Jūs atrodaties šajā lapā. Sevi pilnveidot nekad nav par vēlu un ka gan vēl labāk sevi uzturēt formā, ja ne nodarbojoties ar kādu no tik daudzajiem un dažādajiem sporta veidiem.
Nenodarboties ar sportu mūsdienās var atļauties vien retais, jo visi vēlamies būt veselīgi un spēcīgi, kā arī nodrošināt sev patīkamu un ilgu nākotni, tomēr dažādu iemeslu dēļ vienmēr atrodas kaut kādas atrunas, lai nenodarbotos ar kādu no sporta veidiem – vienam sāp ceļi, citam mugura, bet vēl kādam nav izturības, lai ilgstoši skraidītu pa laukumu. Uz šīm atrunām jāatbild noraidoši, jo ir sporta veidi, kuri ļauj apiet katru no konkrētajām problēmām. Galvenais ir patiesa vēlme, jo tad nodarbošanās vienmēr atradīsies.
Viens no mūsdienās vispieejamākajiem sporta veidiem ir florbols, kuru var spēlēt visā Latvijā dažādās vecuma grupās, tādēļ droši pulcējiet arī savus draugus, dodieties uz tuvāko sporta halli un jautājiet, kad notiek treniņi, jo ir milzīga iespēja, ka arī Jūsu pašvaldībā var nodarboties ar florbolu.
Šis ir komandu sporta veids, kas pēc idejas nedaudz atgādina hokeju, jo tiek spēlēts ar nūju, bet ripas vietā gan šoreiz ir bumbiņa. Florbols ir iekštelpu sporta veids, tādēļ tā priekšrocība slēpjas tajā, ka to var spēlēt dažādos diennakts laikos, visos gadalaikos, neatkarīgi no laika apstākļiem ārā. Katrā florbola spēlē piedalās divas komandas, kurās katrā ir pieci laukuma spēlētāji un viens vārtsargs; abu komandu mērķis ir raidīt bumbiņu pretinieka vārtos, tādējādi iegūstot vienu punktu.
Katra spēle tiek dalīta 3 periodos, un tie katrs ilgst 20 minūtes pieaugušajiem vai arī 15 minūtes junioriem, un starp šiem periodiem ir 10 minūšu pārtraukums. Ir vērts pieminēt, ka florbola vārtsargam nav nūjas kā tas ir hokeja vārtsargiem, un katrai komandai ir tiesības vārtsargu nomainīt pret sesto laukuma spēlētāju. Ņemot vērā, ka spēle tiek spēlēta ar nūju, florbolā pastāv arī dažādi noteikumi, kuri apraksta, ko ir aizliegts ar to darīt, piemēram, klupināt pretinieku komandas dalībnieku, izmantojot savu nūju.