Florbols Latvijā ir populārs sporta veids, jo tajā savu ātrumu, izveicību un prasmes var apliecināt jebkurš, tādēļ arī pēc iespējas vairāk sporta centru ir motivēti savā piedāvājumā ieviest tieši šo sporta veidu. Lai spēlētu florbolu nav nepieciešams nekas daudz – tikai bumbiņa, nūjas, vārti un laukumu apmales, kuru augstums ir aptuveni 50 centimetri. Florbola laukuma izmērs ir 40×20 metri, kas nozīmē, ka šādu norobežotu laukumu var izveidot katrā pieklājīga izmēra sporta zālē vai hallē.

Sporta piedāvājumu katrā no Jums tuvumā esošajiem sporta centriem ir iespējams uzzināt, ja jautājat atsevišķi atbildīgajai personai, tomēr, rupji dalot, Latvijā pieejamās florbola spēlēšanas vietas var izdalīt divās grupās: oficiālie florbola sporta klubi un sporta haļļu vai zāļu individuāli nodrošinātās iespējas nodarboties tieši ar šo sporta veidu, kā arī daudziem citiem.

Ja konkrētajā gadījumā runājam tieši par iespējām Rīgā nodarboties ar florbola spēlēšanu, tad noteikti būtu jāpiemin tādi florbola sporta klubi kā „Armijas Florbola Klubs”, „FK NND”, „Florbola klubs Piekūni”, „Florbola klubs Rīga”, „RĪGAS BIGFOOTS”, „Oligarhi”, kā arī „Masters”, bet, ja gruži neatrodaties Rīgā, tad ir iespējams pievienoties kādam no citiem florbola sporta klubiem, piemēram, „Jūrmala” vai „Ikšķile”, vai daudziem, daudziem citiem dažādās pilsētās un mazpilsētās.

Jāatzīst gan, ka spēlēšana sporta klubā nozīmē to, ka šis sporta veids būs jāņem nopietni un spēlēšana notiek arī sacensībās, tādēļ, ja gadījumā sevī nejūtat kāri un šo sacensību garu, tad ir iespējams ar florbolu nodarboties arī atslābinātākā gaisotnē. Tādos gadījumos ir iespējams griezties Jums vistuvāk esošajā sporta hallē vai namā un apjautāties, vai tur notiek florbola treniņi, vai arī ir iespējams izmantot florbola inventāru, ja sapulcināsiet savus draugus un paziņas.

Tā ka šis sporta veids ir viens no populārākajiem iekštelpu sporta veidiem, tad pastāv ļoti liela iespēja, ka arī Jūsu izvēlētā iestāde piedāvā iespēju spēlēt florbolu kopā ar citiem, kuri to izvēlas darīt tāpat vien sava prieka pēc.